Hallo wereld.

Welkom bij WordPress. Dit is je eerste bericht. Pas het aan of verwijder het en start met bloggen.

Drechtoever Forum

Dit jaar viert Stichting Beeldenpark Drechtoevers haar 20 jarig bestaan. De Nederlandse Kring van Beeldbouwers (NKvB), mede-initiatiefnemer bij de oprichting van onze stichting, bestaat in 2018 alweer 100 jaar. Aangezien wij al die jaren intensief met elkaar samenwerken heeft onze stichting de periode 2016 t/m 2018 uitgeroepen als onze jubileumperiode. Tijdens deze periode organiseren wij een jubileumexpositie en daarnaast organiseren wij een aantal activiteiten ten behoeve van de beeldende kunst in de Drechtsteden. Er wordt veel publiciteit gegenereerd en we …

Beeldenwisselingen in Papendrecht

PAPENDRECHT – Het beeld ‘Meningvormend Figuur’ van Bert Neijenhuis is via onze Stichting, verkocht aan de gemeente Alblasserdam. Het beeld ‘Volputé’ van Maité Duval is inmiddels terug naar haar atelier en gaat mogelijk naar het museum Beelden aan Zee in Scheveningen. Beide beelden hebben vanaf 2010 deel uitgemaakt van onze expositie aan de Papendrechtse Beeldenboulevard. Verder is het beeld ‘Berg/Stad’ van Kees Buckens verhuisd naar een andere expositie. Wij zijn blij dat er in 2015 weer nieuwe beelden zijn toegevoegd. …